Meczyki na żywo

Tenis

12:00 Turniej WTA w Rabacie TRWA!

(Tenis, WTA Rabat)
Boks

20:00 MB Boxing Night TRWA!

(Boks, Gala Boksu)
Boks

20:00 MB Boxing Night 12 TRWA!

(Boks, Gala Boksu)
Inne

20:00 PGA Championship TRWA!

(Inne, Golf)
Boks

20:00 Gala w Londynie TRWA!

(Boks, Gala Boksu)
Boks

20:00 Brad Foster - Ionut Baluta TRWA!

(Boks, Gala Boksu)
Baseball

00:35 Pittsburgh Pirates - St. Louis Cardinals TRWA!

(Baseball, MLB)
Koszykówka

01:00 Connecticut Sun - Indiana Fever

(Koszykówka, WNBA)
Koszykówka

01:30 Atlanta Dream - Washington Mystics

(Koszykówka, WNBA)
Koszykówka

03:00 Golden State Warriors - Dallas Mavericks

(Koszykówka, NBA)
Koszykówka

04:00 Seattle Storm - Los Angeles Sparks

(Koszykówka, WNBA)
Tenis

06:00 Turniej ATP Challenger w Shymkent

(Tenis, Challenger Shymkent)
Piłka nożna

07:00 Cerezo Osaka - G-Osaka

(Piłka nożna, Liga Japońska)
Piłka nożna

09:15 Melbourne Victory - Western United FC

(Piłka nożna, Liga Australijska)
Piłka nożna

10:00 Sagan Tosu - Kawasaki

(Piłka nożna, Liga Japońska)
Piłka nożna

10:00 Urawa - Kashima

(Piłka nożna, Liga Japońska)
Inne

11:00 Wyścig w Hiszpanii (Formuła 3)

(Inne, Formuła 3)
Tenis

11:00 Turniej ATP w Genewie

(Tenis, ATP Genewa)
Tenis

11:00 Turniej ATP w Lyonie

(Tenis, ATP Lyon)
Tenis

11:00 Turniej WTA w Strasburgu

(Tenis, WTA Strasburg)
Tenis

11:00 Turniej ATP Challenger w Francavilli

(Tenis, Challenger Francavilla)
Tenis

11:00 Turniej ATP Challenger w Tunisie

(Tenis, Challenger Tunis)
Tenis

11:00 Turniej French Open w Paryżu

(Tenis, French Open)
Tenis

11:00 Roland Garros

(Tenis, French Open)
Inne

11:00 Zawody Pucharu Świata w Racicach

(Inne, Kajakarstwo)
Hokej

11:20 Dania - Francja

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Hokej

11:20 USA - Szwecja

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Piłka ręczna

12:00 FC Barcelona Lassa - BM Sinfin

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Tenis

12:00 Turniej WTA w Rabacie

(Tenis, WTA Rabat)
Piłka nożna

12:00 AZS UW Wilanów - Legia Warszawa

(Piłka nożna, Futsal Ekstraklasa)
Inne

12:50 Giro d'Italia

(Inne, Kolarstwo)
Formuła 1

13:00 Grand Prix Hiszpanii : trening 3

(Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii)
Piłka ręczna

14:30 JKS Jaroslaw - VIVE Kielce

(Piłka ręczna, PGNIG Superliga Kobiet)
Piłka ręczna

14:30 Zagłębie Lubin - Kobierzyce

(Piłka ręczna, PGNIG Superliga Kobiet)
Piłka nożna

14:30 Concordia Chiajna - Chindia Targoviste

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Inne

14:50 Mistrzostwa Świata w Superbike

(Inne, Superbike)
Piłka nożna

15:00 Genclerbirligi - BB Erzurumspor

(Piłka nożna, Turecka 1. Liga)
Piłka nożna

15:00 Keciorengucu - Ankaragucu

(Piłka nożna, Turecka 1. Liga)
Piłka nożna

15:00 Altay Spor Kulubu - Kasimpasa

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

15:00 Sivasspor - Kayserispor

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Inne

15:00 Diamentowa Liga w Birmingham

(Inne, Lekkoatletyka)
Hokej

15:20 Austria - Finlandia

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Hokej

15:20 Kanada - Szwajcaria

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Koszykówka

16:00 Barcelona Lassa - Olympiacos Pireus

(Koszykówka, Euroliga)
Piłka ręczna

16:00 MKS Lublin - Start Elbląg

(Piłka ręczna, PGNIG Superliga Kobiet)
Piłka nożna

16:00 Sunderland - Wycombe

(Piłka nożna, League One)
Piłka nożna

16:00 CSKA Moskwa - FK Rostov

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

16:00 Sandefjord Fotball - Lillestrom

(Piłka nożna, Liga Norweska)
Formuła 1

16:00 Grand Prix Hiszpanii : kwalifikacje

(Formuła 1, Grand Prix Hiszpanii)
Piłka nożna

16:00 Rubin Kazan - FC Ufa

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

16:00 Arsenal Tula - Ural Jekaterynburg

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

16:00 FK Chimki - Spartak Moskwa

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

16:00 Dynamo Moskwa - FC Sochi

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Piłka nożna

16:00 FK Krasnodar - Achmat Grozny

(Piłka nożna, Liga Rosyjska)
Inne

16:00 Mistrzostwa Świata w Supersport

(Inne, Supersport)
Piłka nożna

16:00 Rangers - Hearts

(Piłka nożna, Puchar Szkocji)
Piłka nożna

16:30 FC Eindhoven - Den Haag

(Piłka nożna, Eredivisie)
Piłka ręczna

17:00 Atlético Valladolid - BM Ciudad Real

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Piłka ręczna

17:00 Huesca - Bidasoa Irun

(Piłka ręczna, Liga Asobal)
Piłka nożna

17:00 Austria Wiedeń - Sturm Graz

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 Red Bull Salzburg - Austria Klagenfurt

(Piłka nożna, Liga Austriacka)
Piłka nożna

17:00 Polonia Bytom - MKS Kluczbork

(Piłka nożna, 3. liga)
Piłka nożna

17:00 Siarka Tarnobrzeg - Podhale Nowy Targ

(Piłka nożna, 3. liga)
Piłka nożna

17:00 SonderjyskE - Viborg

(Piłka nożna, Liga Duńska)
Piłka nożna

17:00 Vejle - Odense BK

(Piłka nożna, Liga Duńska)
Piłka nożna

17:00 Slovan Bratysława - MSK Zilina

(Piłka nożna, Liga Słowacka)
Piłka nożna

17:00 MFK Ruzomberok - Sered

(Piłka nożna, Liga Słowacka)
Piłka nożna

17:00 FK Pohronie - Senica

(Piłka nożna, Liga Słowacka)
Piłka nożna

17:00 Trencin - Michalovce

(Piłka nożna, Liga Słowacka)
Piłka nożna

17:00 Trnava - Dunajska Streda

(Piłka nożna, Liga Słowacka)
Piłka nożna

17:00 Aarhus - FC Nordsjaelland

(Piłka nożna, Liga Duńska)
Piłka nożna

17:05 Gorica - Osijek

(Piłka nożna, Liga Chorwacka)
Piłka nożna

17:15 Genoa - Bologna

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

17:30 Lech Poznań - Zagłębie Lubin

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Pogoń Szczecin - Termalica Bruk-Bet Nieciecza

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Piast Gliwice - Radomiak Radom

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Raków Częstochowa - Lechia Gdańsk

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Legia Warszawa - Cracovia Kraków

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Górnik Łęczna - Jagiellonia Białystok

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Wisła Płock - Stal Mielec

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Wisła Kraków - Warta Poznań

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Śląsk Wrocław - Górnik Zabrze

(Piłka nożna, PKO BP Ekstraklasa)
Piłka nożna

17:30 Valencia CF - Celta Vigo

(Piłka nożna, La Liga (Hiszpańska Primera Division))
Koszykówka

17:30 Energa Czarni Słupsk - Anwil Włocławek

(Koszykówka, Energa Basket Liga)
Inne

17:45 Global Champions Tour

(Inne, Jeździectwo)
Piłka nożna

18:00 Pisa - Benevento

(Piłka nożna, Serie B)
Piłka nożna

18:00 Molde FK - Kristiansund

(Piłka nożna, Liga Norweska)
Piłka nożna

18:00 Besiktas Stambuł - Konyaspor

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Piłka nożna

18:00 Yeni Malatyaspor - Fenerbahce

(Piłka nożna, Liga Turecka)
Koszykówka

19:00 Finał Euroligi

(Koszykówka, Euroliga)
Koszykówka

19:00 Real Madryt - Anadolu Efes

(Koszykówka, Euroliga)
Piłka nożna

19:00 Panathinaikos Ateny - PAOK Saloniki

(Piłka nożna, Puchar Grecji)
Piłka nożna

19:00 FC Barcelona Kobiety - Olympique Lyon Kobiety

(Piłka nożna, Liga Mistrzów Kobiet)
Piłka nożna

19:00 Finał Ligi Mistrzyń (piłka nożna)

(Piłka nożna, Liga Mistrzów Kobiet)
Inne

19:00 PGA Championship

(Inne, Golf)
Hokej

19:20 Norwegia - Czechy

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Hokej

19:20 Włochy - Słowacja

(Hokej, Mistrzostwa Świata w Hokeju)
Piłka nożna

19:30 Universitatea Cluj - Dinamo Bukareszt

(Piłka nożna, Liga Rumuńska)
Inne

19:45 NASCAR Racing

(Inne, Wyścigi samochodowe)
Piłka ręczna

20:00 Toulouse - Usam Nimes Gard

(Piłka ręczna, D1)
Piłka nożna

20:00 Fuenlabrada - Sporting Gijon

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

20:00 Finał Pucharu Niemiec

(Piłka nożna, Puchar Niemiec)
Piłka nożna

20:00 Freiburg - RB Lipsk

(Piłka nożna, Puchar Niemiec)
Piłka nożna

20:45 KV Mechelen - Genk

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

20:45 Gent - Charleroi

(Piłka nożna, Liga Belgijska)
Piłka nożna

20:45 Atalanta - Empoli

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

20:45 Lazio Rzym - Verona

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

20:45 Fiorentina - Juventus Turyn

(Piłka nożna, Serie A (Liga Włoska))
Piłka nożna

21:00 Olympique Marsylia - Strasbourg

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Nantes - Saint Etienne

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Lille - Stade Rennes

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Reims - Nice

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Angers - Montpellier

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Clermont Foot - Olympique Lyon

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 PSG - Metz

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Brest - Bordeaux

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Lorient - Troyes

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:00 Lens - AS Monaco

(Piłka nożna, Ligue 1 (Liga Francuska))
Piłka nożna

21:30 Flamengo - Goias

(Piłka nożna, Liga Brazylijska)
Piłka nożna

21:30 Atletico Goianiense - Coritiba

(Piłka nożna, Liga Brazylijska)
Piłka nożna

22:00 Ponferradina - Leganes

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

22:00 Girona FC - Mirandes

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

22:00 UD Ibiza - Real Valladolid

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

22:00 Almeria - Alcorcon

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

22:00 SD Eibar - Tenerife

(Piłka nożna, Segunda Division)
Piłka nożna

22:00 Las Palmas - Real Oviedo

(Piłka nożna, Segunda Division)
MMA

02:00 UFC

(MMA, Gala UFC)
MMA

02:00 UFC Fight Night

(MMA, Gala UFC)
MMA

02:00 UFC Fight Night 206

(MMA, Gala UFC)
MMA

02:00 Holly Holm - Hetlen Vieira

(MMA, Gala UFC)
Koszykówka

02:30 Boston Celtics - Miami Heat

(Koszykówka, NBA)
Boks

04:00 David Benavidez - David Lemieux

(Boks, Gala Boksu)
Boks

04:00 Walka o pas WBC Interim World

(Boks, Gala Boksu)
Tenis

06:00 Turniej ATP Challenger w Shymkent

(Tenis, Challenger Shymkent)
Inne

10:05 Wyścig w Hiszpanii (Formuła 3)

(Inne, Formuła 3)
Piłka nożna

10:10 AZS UJ Kraków - UKS SMS Łódź

(Piłka nożna, Ekstraliga Kobiet)
Tenis

11:00 Turniej ATP w Genewie

(Tenis, ATP Genewa)
Tenis

11:00 Turniej ATP w Lyonie

(Tenis, ATP Lyon)
Tenis

11:00 Turniej WTA w Strasburgu

(Tenis, WTA Strasburg)
Tenis

11:00 Turniej ATP Challenger w Francavilli

(Tenis, Challenger Francavilla)
Tenis

11:00 Turniej ATP Challenger w Tunisie

(Tenis, Challenger Tunis)
Tenis

11:00 Turniej French Open w Paryżu

(Tenis, French Open)
Tenis

11:00 Roland Garros

(Tenis, French Open)
Inne

11:35 Wyścig w Hiszpanii (Formuła 2)

(Inne, Formuła 2)
Tenis

12:00 Turniej WTA w Rabacie

(Tenis, WTA Rabat)
Piłka nożna

12:30 Ruch Chorzów - Hutnik Kraków

(Piłka nożna, 2. liga)
.