Argentyna – Peru: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 29.06.2024

W nocy z soboty na niedzielę, dokładnie o godzinie 02:00, odbędzie się emocjonujący mecz Copa America pomiędzy Argentyną a Peru. Spotkanie rozegrane zostanie na Hard Rock Stadium w Miami. Zapraszamy do zapoznania się z informacjami, gdzie można śledzić to wydarzenie na żywo zarówno w telewizji, jak i w internecie, oraz czy jest możliwość oglądania transmisji bezpłatnie.

Argentyna – Peru gdzie oglądać?

Argentyna – Peru to spotkanie, które będzie można oglądać online na kilku platformach. Transmisję zapewnią Viaplay (płatna), a także STS TV, BETCLIC TV (bezpłatne).

Argentyna – Peru transmisja za darmo

Transmisja za darmo dostępna będzie na STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV. Dostęp do darmowej transmisji wymaga założenia konta, dokonania depozytu oraz postawienia zakładu. Nowi użytkownicy mogą liczyć na atrakcyjne bonusy startowe, które umożliwią bezpłatne śledzenie rywalizacji na żywo.

Mecz można śledzić za pośrednictwem stron internetowych oraz aplikacji mobilnych dostępnych na Androida i iOS, co daje możliwość oglądania na urządzeniach mobilnych w dowolnym miejscu i czasie.

Argentyna – Peru transmisja meczu w Viaplay

Oglądanie spotkania na Viaplay wymaga założenia konta i wykupienia subskrypcji. Serwis oferuje pakiet „Total” w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie przy płatności rocznej lub 55 zł w opcji miesięcznej. Mecz można oglądać jednocześnie na dwóch urządzeniach, co pozwala na dzielenie się dostępem z bliskimi.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.