Arka Gdynia – Motor Lublin: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 02.06.2024

Wyczekiwane starcie w finale baraży do Ekstraklasy 2024, Arka Gdynia kontra Motor Lublin, odbędzie się 2 czerwca o godzinie 18:00. Mecz rozegrany zostanie na stadionie drużyny gospodarzy, Arki Gdynia. Szczegóły dotyczące transmisji tego emocjonującego wydarzenia, zarówno w telewizji, jak i online, zostały przedstawione poniżej, aby kibice mogli wybrać najdogodniejszą opcję oglądania.

Arka Gdynia – Motor Lublin: gdzie oglądać?

Arka Gdynia – Motor Lublin będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 1. Dla zainteresowanych oglądaniem online, dostępna będzie płatna transmisja na platformach Polsat Box Go.

Arka Gdynia – Motor Lublin: transmisja za darmo

Transmisja z meczu Arka Gdynia kontra Motor Lublin nie jest dostępna bezpłatnie. Wszystkie dostępne opcje transmisji online są płatne.

Arka Gdynia – Motor Lublin: transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go umożliwia dostęp do transmisji tego spotkania. Aby móc śledzić mecz, konieczne jest wykupienie pakietu „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet sportowy oferowany przez Polsat Box Go obejmuje dostęp do kanałów takich jak Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium. Platforma pozwala na oglądanie transmisji na różnych urządzeniach oraz na dwóch ekranach jednocześnie, co daje możliwość wspólnego kibicowania.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.