Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 30.052024

Dnia 30 maja 2024 roku o godzinie 20:30 odbędzie się emocjonujący mecz półfinałowy baraży do Ekstraklasy pomiędzy Arka Gdynia a Odra Opole. Spotkanie to zostanie rozegrane na Stadionie GOSiR w Gdyni. Przedstawiamy szczegóły transmisji tego wydarzenia, wskazując, gdzie można śledzić mecz na żywo w telewizji i internecie, a także informacje o dostępnych opcjach darmowych transmisji.

Arka Gdynia – Odra Opole: gdzie oglądać?

Spotkanie Arka Gdynia – Odra Opole będzie można oglądać na żywo w telewizji na kanale Polsat Sport 2. Dla zainteresowanych transmisją online, dostępna będzie na platformie Polsat Box Go.

Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja za darmo

Niestety, transmisja meczu Arka Gdynia – Odra Opole nie jest dostępna za darmo. Dostęp online do tego wydarzenia sportowego oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Arka Gdynia – Odra Opole: transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.