AS Roma – Juventus: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 05.05.2024

W najbliższą niedzielę, 5 maja 2024 roku o godzinie 20:45, emocje piłkarskie sięgną zenitu na Stadio Olimpico w Rzymie, gdzie odbędzie się mecz Serie A pomiędzy AS Romą a Juventusem w ramach 35. kolejki ligi. Przygotowano obszerny przewodnik dotyczący transmisji telewizyjnych i online, by fani futbolu mogli wybrać najlepszy sposób na śledzenie tego wydarzenia na żywo, zarówno płatnie, jak i bezpłatnie.

Gdzie oglądać AS Roma – Juventus?

Spotkanie AS Roma – Juventus będzie transmitowane na antenie Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online zapewnią platformy takie jak WP Pilot, Canal+online oraz Polsat Box Go, a także serwisy oferujące transmisję za darmo: Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

AS Roma – Juventus transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Dostęp do darmowej transmisji jest możliwy po założeniu konta oraz dokonaniu minimalnego depozytu i postawieniu zakładu. Korzystając z oferty powitalnej, nowi użytkownicy mogą znacząco zredukować koszty pierwszego zakładu, a tym samym cieszyć się dostępem do darmowego streamingu.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz można oglądać za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV na różnorodnych urządzeniach, w tym na stronie internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS), co umożliwia dostęp do transmisji zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych.

AS Roma – Juventus transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również na płatnych platformach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety abonamentowe, umożliwiające dostosowanie oferty do indywidualnych preferencji użytkowników.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet „Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet „Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Wszystkie platformy umożliwiają oglądanie transmisji na urządzeniach takich jak komputery, smartfony, tablety, telewizory smart TV, a niektóre z nich pozwalają na jednoczesne korzystanie z usługi na dwóch urządzeniach, co jest dodatkowym atutem dla rodzin i współmieszkańców.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.