Bayern Monachium – Real Madryt: gdzie obejrzeć? Transmisja TV, Online | 30.04.2024

W nadchodzący wtorek, 30 kwietnia 2024 roku, o godzinie 21:00, miłośnicy piłki nożnej będą mieli okazję śledzić półfinał Ligi Mistrzów, gdzie Bayern Monachium zmierzy się z Realem Madryt. Mecz rozgrywany będzie na Allianz Arena w Monachium. Szczegóły dotyczące transmisji meczu, zarówno w telewizji jak i online, zostały poniżej szczegółowo omówione.

Gdzie oglądać Bayern Monachium – Real Madryt?

Transmisja telewizyjna meczu Bayern Monachium – Real Madryt będzie dostępna na antenie Polsat Sport Premium 1. Dla chętnych śledzić rywalizację na żywo w internecie, możliwości oferują serwisy Canal+online, Polsat Box Go.

Bayern Monachium – Real Madryt transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu Bayern Monachium przeciwko Realowi Madryt nie jest dostępna za darmo.

Bayern Monachium – Real Madryt transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Usługa ta umożliwia oglądanie nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych oraz smart TV.

Kolejną platformą jest Polsat Box Go, gdzie dostępny jest pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet umożliwia dostęp do szeregu kanałów sportowych i oferuje możliwość oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.