Bayern wytypował następcę Daviesa!

Bayern Monachium, który notuje jeden z gorszych sezonów od lat, musi liczyć się ze stratą jednej ze swoich gwiazd – Alphonso Daviesa. Kanadyjczyk ma mieć ofertę z Realu Madryt i najprawdopodobniej ją przyjmie. Mimo to, Bayern ma już następcę Daviesa – ma nim zostać Theo Hernandez z AC Milanu, zawodnik o podobnym profilu do Kanadyjczyka.

Alphonso Davies – potencjalna strata Bayernu

Alphonso Davies to jedna z największych gwiazd Bayernu Monachium. Kanadyjski piłkarz, uznawany za jeden z największych talentów w Europie, wzbudza zainteresowanie czołowych klubów, w tym Realu Madryt. Bawarczycy mogą zmagać się z utratą tego cennego zawodnika chyba, że nie uda im się osiągnąć porozumienia z hiszpańskim gigantem. Problem moga stanowić finanse

Bayern domaga się 50 milionów euro za transfer, jednak Real może zapłacić jedynie 35 milionów. Jeśli klubom nie uda się dojść do porozumienia, transfer Daviesa do Hiszpanii najprawdopodobniej nie dojdzie do skutku.

Bayern ma następcę Daviesa

Bayern Monachium pomimo nie do końca pewnej sytuacji transferowej nie traci czasu i już poszukuje godnego następcy Alphonso Daviesa. Według doniesień, następcą kanadyjskiej gwiazdy ma zostać Theo Hernandez z AC Milanu. Francuz to lewy obrońca, który świetnie radzi sobie zarówno w defensywie, jak i w ofensywie, charakteryzuje się podobnym profilem do Daviesa.

Theo Hernandez to 25-letni lewy obrońca, który od 2019 roku gra w AC Milanie. Francuz jest wszechstronnym piłkarzem, potrafiącym skutecznie bronić, a jednocześnie dołączać do akcji ofensywnych swojej drużyny. Bayern licząc, że Hernandez będzie godnym następcą Daviesa, jeśli ten zdecyduje się opuścić Monachium. Czy transfer dojdzie do skutku?

blank
Karol Jałowiec
Obecnie Poznaniak, choć moje akademickie korzenie tkwią w Politechnice Krakowskiej. Fan typowania i wszelkiego rodzaju sportu. Kibicuje PSG i Lechowi Poznań. Moje życie wypełniają sportowe emocje, które łączę z codzienną pracą w branży IT.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.