pko-bp-ekstraklasa
PKO BP Ekstraklasa
liga-europejska
Liga Europejska
liga-mistrzow
Liga Mistrzów
2-liga
2. Liga Polska
copa-libertadores
Copa Libertadores
mls
MLS
mecz-towarzyski
Mecz towarzyski
3-liga
3. Liga Polska
leagues-cup-mls-liga-mx
Leagues Cup MLS Liga MX
puchar-ligi-angielskiej
Puchar Ligi Angielskiej
liga-konferencji-europy
Liga Konferencji Europy
1-liga
1. Liga Polska
liga-ukrainska
Liga Ukraińska
liga-czeska
Liga Czeska
liga-slowacka
Liga Słowacka

Beşiktaş proponuje Dušanowi Vlahoviciowi trzyletni kontrakt za 10 mln euro rocznie

Beşiktaş proponuje Dušanowi Vlahoviciowi trzyletni kontrakt za 10 mln euro rocznie
Źródło zdjęcia: Shutterstock/ph.FAB

Beşiktaş złożył ofertę Dušanowi Vlahoviciowi: trzyletni kontrakt z pensją około 10 mln euro za sezon i znacznym bonusem przy podpisaniu, a sam zawodnik rozważa też inne propozycje.

Szczegóły oferty i relacja z trenerem

Nowy trener Beşiktaşu, Vincenzo Italiano, zabiega o pozyskanie napastnika Juventusu Dušana Vlahovicia. Klub zaproponował trzyletni kontrakt przy pensji około 10 mln euro za sezon oraz istotny bonus podpisowy.

Italiano i Vlahović dobrze się znają, ponieważ to właśnie Vincenzo Italiano był ostatnim szkoleniowcem napastnika we Fiorentinie przed jego transferem do Juventusu na początku 2022 roku. Pod wodzą trenera we Fiorentinie Vlahović zdobył 20 goli w 24 meczach, co przyczyniło się do jego przejścia do Juventusu.

Sytuacja kontraktowa Vlahovicia i oferta Juventusu

Dušan Vlahović ma opuścić Juventus jako wolny agent, ponieważ nie porozumiał się z klubem w sprawie nowej umowy z powodu wysokich oczekiwań finansowych. Napastnik nie spieszy się z decyzją i rozważa dostępne propozycje.

Jednocześnie Juventus złożył ostateczną ofertę przedłużenia kontraktu – umowę na jeden sezon z wynagrodzeniem około 8 mln euro plus dodatki. Vlahović analizuje wszystkie opcje przed podjęciem decyzji.

Aktualności sportowe

Data publikacji: 21.06.2026 13:34

Autor: Jacek Wiórek