Brazylia – Kostaryka: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 25.06.2024

Już w najbliższą noc z poniedziałku na wtorek, dokładnie o godzinie 03:00, na stadionie SoFi w Inglewood odbędzie się emocjonujący mecz grupowy Copa America między Brazylią a Kostaryką. To wydarzenie przyciągnie miłośników futbolu, którzy będą mogli śledzić rywalizację na żywo. Szczegóły transmisji, zarówno telewizyjnej, jak i internetowej, przedstawiamy poniżej, wskazując, gdzie można oglądać mecz na żywo w sieci.

Brazylia – Kostaryka gdzie oglądać?

Oglądaj mecz Brazylia – Kostaryka online na platformach Viaplay, STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV. Dla fanów futbolu dostępne są różne opcje, zarówno płatne, jak i bezpłatne, co umożliwia dostosowanie do indywidualnych preferencji.

Brazylia – Kostaryka transmisja za darmo

Transmisja za darmo zostanie zapewniona przez serwisy STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Aby uzyskać dostęp, wystarczy zarejestrować się w wybranej platformie, dokonać pierwszego depozytu oraz umieścić zakład bukmacherski. Nowi użytkownicy mogą również skorzystać z atrakcyjnych bonusów powitalnych, które umożliwiają oglądanie meczu bez dodatkowych opłat. Szczegóły promocji znajdują się poniżej.

Mecz Brazylia – Kostaryka można śledzić na urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych poprzez dostęp do stron internetowych i dedykowanych aplikacji mobilnych dostępnych na systemy Android i iOS, co umożliwia łatwy i szybki dostęp do transmisji na żywo.

Brazylia – Kostaryka transmisja meczu w Viaplay

Aby skorzystać z pełnej oferty transmisji na platformie Viaplay, należy założyć konto i wybrać subskrypcję. W ramach pakietu “Total” użytkownicy mogą korzystać z promocyjnej ceny 44 zł / miesiąc (przy płatności rocznej) lub 55 zł / miesiąc (w opcji miesięcznej). Transmisja meczu dostępna jest na wielu urządzeniach, w tym na smart tv, komputerach, smartfonach, tabletach oraz konsolach do gier i urządzeniach streamingowych. Dodatkowo, Viaplay umożliwia oglądanie na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest wygodnym rozwiązaniem dla dzielenia się kontem.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.