Copa America 2024: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć?

W dniach od 20 czerwca do 14 lipca w Stanach Zjednoczonych rozgrywane będą emocjonujące mecze Copa America 2024. Entuzjaści piłki nożnej będą mieli okazję śledzić rywalizację najlepszych drużyn kontynentu. Wszystkie szczegóły dotyczące oglądania transmisji na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, zostały szczegółowo przedstawione w niniejszym artykule.

Gdzie oglądać Copa America 2024?

Transmisję na żywo można oglądać online na różnych platformach. Dostępne serwisy to Viaplay, STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV, które oferują zarówno płatne, jak i bezpłatne opcje streamingu.

Copa America 2024 transmisja meczu online za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach STS TV, LVBET TV i Betclic TV. Dla nowych użytkowników te platformy oferują atrakcyjne pakiety startowe. Wystarczy założyć konto, wpłacić pierwszy depozyt, a następnie postawić zakład, by móc korzystać z darmowego dostępu do meczów.

Dzisiejsze spotkania można śledzić za pośrednictwem serwisów STS TV, LVBET TV oraz Betclic TV na urządzeniach mobilnych oraz stacjonarnych, korzystając z dedykowanych aplikacji i stron internetowych dostępnych dla systemów Android i iOS.

Copa America 2024 transmisja meczu online w Viaplay

Platforma Viaplay umożliwia oglądanie meczów po wykupieniu subskrypcji. Oferuje ona pakiet 'Total’ w cenie promocyjnej 44 zł miesięcznie (przy płatności rocznej) oraz standardowy abonament za 55 zł miesięcznie. Transmisje dostępne są na różnorodnych urządzeniach, co umożliwia dzielenie się dostępem z innymi użytkownikami.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.