Dziwaczne rzeczy, które możesz czasami obstawić

Czy wiesz o tym, że wiele ciekawych opcji zakładów, takich jak na wydarzenia w brytyjskiej rodzinie królewskiej, w Hollywood, wykrycie kosmitów i data koniec świata czekają na twoje typy? Tak naprawdę to bukmacherzy twierdzą, że „Jeśli potrafisz o czymś pomyśleć, możesz na to postawić pieniądze”. Cóż, w zasadzie to prawie o wszystkim. Hazard internetowy oraz gry kasyno online nie są tak całkiem i bez żadnych ograniczeń legalne w każdym kraju, więc przed postawieniem pieniędzy na jakiekolwiek opcje online sprawdź lokalne przepisy i licencję wybranego przez siebie bukmachera. Ale to powinno być oczywiste dla większości graczy, nieprawdaż?

Zobaczmy więc na co możemy postawić w dzisiejszych czasach.

Zgony celebrytów

Być może słyszałeś o tak zwanych nieoficjalnych „pulach śmierci” obejmujących celebrytów: są to plotki w dużej mierze prawdziwe. Niektórzy bukmacherzy przyjmują zakłady na to, która ze znanych postaci umrze jako pierwsza. Oczywiście zazwyczaj jest to domena mniej znanych firm, które chcą w ten sposób zdobyć trochę rozgłosu. A czy jest to etyczne postępowanie? Na to pytanie musisz sobie już odpowiedzieć samodzielnie.

Zawody w noszeniu żony

Jak podaje wiele lokalnych gazet w Irlandii, w tamtejszej kulturze powszechnym sposobem na rozwiązywanie sporów wśród sąsiadów jest sport będący w rzeczywistości niesieniem żony. Polega to na na tym, że mężczyzna niesie kobietę (nie musi to być w rzeczywistości jego żona) po 253-metrowym torze przeszkód. Zwycięzcą zostaje para, która najszybciej dotrze do mety. Niektórzy bukmacherzy lubią sponsorować wyścigi konne, ale bardziej pociągają nas turnieje pokera… a jeśli lubimy niecodzienne rozrywki, to możemy poszukać zakładów na zawody w noszeniu żony. Przecież hazard może być czymś więcej niż tylko grą — to przede wszystkim wspaniała rozrywka!

Toczenie sera na czas

Tak, toczenie sera to naprawdę sport. Według jednego z brytyjskich serwisów internetowych, w południowo-zachodniej części angielskiego regionie Gloucester co roku na wiosnę odbywa się wyjątkowe wydarzenie. Jest to dyscyplina, w ramach której zawodnicy muszą toczyć ze wzgórza duże kawałki starego okrągłego sera. Wygrywa ten, kto najszybciej dobiegnie do mety. Wielu brytyjskich bukmacherów, a także niektórzy polscy pozwalają Ci nawet obstawiać, kto będzie zwycięzcą w tej dziwnej dyscyplinie. Toczenie sera jest całkowicie legalne, ale koniecznie zapoznaj się z tymi dziwnymi przepisami dotyczącymi żywności!

Nurkowanie na bagnach

Jeśli jesteś zdezorientowany, czytając ten nagłówek, nie jesteś w tym odosobniony. Jednak nurkowanie na bagnach to rzeczywiście prawdziwe wydarzenie. W niedzielę 30 sierpnia 2020 r. odbyły się 35. mistrzostwa świata w nurkowaniu na bagnach, które organizowane są corocznie w Wielkiej Brytanii. I tak, zestawy zakładów są oferowane co roku dla tego wydarzenia. A sport ten jest tak popularny, że Lonely Planet w 2014 roku określiła to wydarzenie jako jedną z 50 najważniejszych rzeczy do zobaczenia z całego świata i jedną z najdziwniejszych tradycji Wielkiej Brytanii.

Kto będzie następnym papieżem?

Dobrze słyszałeś. Obecny papież, Jorge Mario Bergoglio, może żyje i ma się dobrze, ale to nie powstrzymuje ludzi przed obstawianiem, kto będzie następny w tej roli. W tej chwili kardynał Luis Antonio Tagle z Filipin wygląda na faworyta bukmacherów z całego świata. Czy to jest coś dziwnego? Wcale nie, kto powiedział, że nie można stawiać zakładów na kandydatów na papieża?

Dowód, że istnieje inteligentne życie

To jedna z największych nierozwiązanych zagadek naukowych: czy istnieje inteligentne życie poza Ziemią? I pójdźmy o krok dalej: ile byłaby warta wygrana, gdybyś na to postawił? Dowiedz się tego, wyszukując zakłady na to, w którym roku ludzkość potwierdzi istnienie inteligentnego życia na innej planecie. Jak można się spodziewać, bukmacherzy faworyzują lata 2022 lub dalsze.

Następny aktor, który wcieli się w postać dr. Who

Jeśli spędzasz wieczory w pubie, kłócąc się o to, kto po Jodie Whittaker będzie następnym aktorem, który zagra Doktora Who, możesz także to obstawić. Do faworytów bukmacherów należą Tilda Swinton, Benedict Cumberbatch, Katie Price i wielu odtwórców ról w serialu Gra o tron.

Co się wydarzy w rodzinie królewskiej?

Czy masz zdecydowane opinie na temat tego, jak wygląda przyszłość Megan i Harry’ego? Równie dobrze mógłbyś na to postawić. Na to, jaką pracę otrzyma książę Harry, czy straci swoje królewskie tytuły, czy dojdzie do rozwodu tej, czy innej pary, czy królowa umrze w tym roku i tak dalej — możesz oddać głos na prawie wszystko, co dotyczy rodziny królewskiej. Nawiasem mówiąc, wiele osób uważa, że książę Harry będzie maszynistą. Jeśli uważasz, że to dziwne, najwyraźniej nie znasz tradycji brytyjskiej rodziny królewskiej!

Bingo z fretkami

Tak, bingo z fretkami naprawdę jest osobnym celem zakładów bukmacherskich. Specjalnie wyselekcjonowana fretka jest umieszczana w klatce z kilkoma ponumerowanymi tunelami wyjściowymi, a wybrany przez nią tunel wyjściowy zostaje potwierdzony jako zwycięski numer. Ludzie traktują to wydarzenie tak poważnie, że w przeszłości pojawiły się zarzuty „manipulowania tunelem”!

Tak, to prawda, że sfera internetowego hazardu sportowego stale się rozszerza, do tego stopnia, że dziwne kursy bukmacherskie w legalnych witrynach bukmacherskich często wychodzą poza spektrum gotowych kategorii i sekcji. Powyżej zamieściliśmy kilka propozycji, ale to wcale nie znaczy, że nie możesz znaleźć innych, równie dziwnych zakładów u polskich bukmacherów. Wystarczy się rozejrzeć!

blank
Redakcja
Redakcja serwisu SoccerLive24.pl
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

blank
x