FC Barcelona – Valencia: transmisja na żywo w TV i stream online. Gdzie obejrzeć? | 29.04.2024

Zaplanowany na poniedziałek, 29 kwietnia 2024 roku, mecz między FC Barcelona a Valencia, odbędzie się o godzinie 21:00 na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. Jest to spotkanie w ramach 33. kolejki LaLiga. Poniżej przedstawiamy, gdzie można śledzić transmisję tego emocjonującego pojedynku w telewizji i internecie, w tym opcje bezpłatne.

Gdzie oglądać FC Barcelona – Valencia?

Mecz FC Barcelona – Valencia będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanale Eleven Sports 1. Dostęp online do tego starcia oferują zarówno płatne, jak i bezpłatne serwisy streamingowe. Transmisje online (płatne) można znaleźć na platformach WP Pilot, CANAL+ Online, Polsat Box Go, a transmisje online (za darmo) udostępniane są przez Fortuna TV, STS TV, Superbet TV.

FC Barcelona – Valencia transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Oglądanie meczu na tych platformach wymaga założenia konta i dokonania depozytu. Dostępne są atrakcyjne oferty powitalne, które pozwalają na korzystanie z transmisji bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

FC Barcelona – Valencia transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. Te platformy oferują różnorodne pakiety, umożliwiające dostęp do transmisji z dzisiejszego meczu.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można oglądać m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart TV i innych urządzeniach. Ponadto, platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.