Gdzie oglądać skróty meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów?

Siatkarska Liga Mistrzów wkracza w decydującą fazę! O triumf w tych prestiżowych powalczą jeszcze trzy zespoły z polskiego podwórka: Jastrzębski Węgiel, Zaksa Kędzierzyn-Koźle, a także Aluron CMC Warta Zawiercie! Los chciał, że zespoły z Kędzierzyna-Koźla i Zawiercia zmierzą się ze sobą w spotkaniu 1/8 finału. W ćwierćfinale, na zwycięzcę „polskiego” meczu czeka już włoskie Trentino, natomiast Jastrzębski Węgiel trafi w ćwierćfinale na kogoś z pary Tours VB – VfB Friedrichshafen. Czy w tym roku również najlepszy okaże się zespół z Polski? Czy Zaksa powtórzy swój zeszłoroczny sukces i utrze nosa włoskim potentatom? A może Jastrzębski Węgiel, będący w bardzo dobrej formie,  również zgłosi swoją kandydaturę do zwycięstwa w Lidze Mistrzów? Tego jeszcze nie wiemy, ale z pewnością będzie to szalenie interesująca faza pucharowa!

blank

Gdzie oglądać skróty meczów?

Każdy fan piłki siatkowej nie może usiedzieć w fotelu, kiedy gra jego ulubiona drużyna. Tym bardziej kiedy na arenie międzynarodowej nasz kraj reprezentują tak świetne zespoły jak: Jastrzębski Węgiel, Zaksa, czy Aluron. Oglądanie meczów na żywo oferuje kibicom platforma Canal+ Sport, a także Polsat Sport, mający również w pakiecie: Polsat Sport News i Polsat Sport Premium. Wymienione powyżej kanały nie mają, co prawda w swojej ofercie każdego spotkania Ligi Mistrzów, ale ku uciesze kibicom polskiej siatkówki, każdy mecz polskich zespołów jest tam transmitowany. Co więcej, skrótów siatkarskiej Ligi Mistrzów również możemy się spodziewać na kanałach Canal+Sport, czy też Polsat Sport. Jest to świetne rozwiązanie, kiedy z różnych powodów nie możesz obejrzeć meczu Twojej ulubionej drużyny, albo chcesz sobie przypomnieć fragmenty spotkania jeszcze raz! Jeżeli jednak nie jesteś w posiadaniu pakietów kanałów, oferujących te spotkania, to nic straconego! Istnieją witryny internetowe, które również oferują bogaty przegląd spotkań, które być może Ci umknęły. Siatkówka skróty meczów możesz oglądać na stronie mecze24. W ich ofercie nie próżno szukać prawie każdego spotkania, które odbyło się w ramach siatkarskiej Ligi Mistrzów! Alternatywą do strony mecze24, może być, dobrze znana, witryna sport.pl. Co prawda skrótów jest mniej, ale fragmentów spotkań polskich drużyn na pewno można się na ich stronie doszukać! Trzecim, nie mniej dobrym, rozwiązaniem będzie internetowa witryna Polsatu Sport, która w ofercie ma równie świetny przegląd meczów siatkarskiej Ligi Mistrzów! Ostatnią alternatywą może być po prostu YouTube, gdzie zdeterminowany kibic znajdzie praktycznie każde spotkanie, które go interesuje!

Decydujące mecze

Już w najbliższym czasie będziemy mogli zobaczyć rozstrzygnięcia meczów 1/8, a następnie ćwierćfinałów. Na finał musimy jednak poczekać do maja, ale nie mamy czym się martwić, bo tegoroczna edycja siatkarskiej Ligi Mistrzów ma nam jeszcze sporo do zaoferowania i z pewnością każde spotkanie, będzie fenomenalnym widowiskiem. Widowiskiem, do którego kibice z Polski mogą podchodzić pełni optymizmu!

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.