Hiszpania – Włochy: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 20.06.2024

Rywalizacja Hiszpania – Włochy, zaplanowana na 20 czerwca 2024 roku o godzinie 21:00, odbędzie się na stadionie Veltins-Arena w Gelsenkirchen. To spotkanie rozgrywane jest w ramach drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024. W niniejszym artykule przedstawione zostaną opcje dostępnych transmisji, zarówno płatnych, jak i bezpłatnych.

Hiszpania – Włochy: gdzie oglądać?

Mecz Hiszpania – Włochy będzie transmitowany na żywo w telewizji na kanałach TVP 1 oraz TVP Sport. Transmisje online będą dostępne na platformach Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv, a także za darmo na stronie sport.tvp.pl.

Hiszpania – Włochy: transmisja za darmo

Bezpłatny dostęp do transmisji meczu Hiszpania – Włochy zapewni platforma sport.tvp.pl oraz aplikacja TVP Sport, dostępne zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i desktopowych. TVP Sport można również oglądać bez dodatkowych opłat w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na większości platform kablowych i satelitarnych.

Hiszpania – Włochy: transmisja meczu online

Dostęp do transmisji Hiszpania – Włochy oferują także płatne platformy streamingowe takie jak Pilot WP, CANAL+ Online i Megogo. Wszystkie te serwisy dostarczają bogaty wybór pakietów, które umożliwiają oglądanie na różnorodnych urządzeniach, od komputerów po smart TV.

  • Pilot WP » oferuje pakiet „Starter Plus” za 19,99 zł miesięcznie przy subskrypcji odnawialnej, lub za 24,99 zł przy jednorazowej płatności;
  • CANAL+ Online » umożliwia dostęp do pakietu “Canal+” z kanałami TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł miesięcznie;
  • Megogo » oferuje pakiet “Startowy” za 9,99 zł na 30 dni.
blank Pakiet "Starter Plus" za 17,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
blank Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Optymalny" za 34,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.