Holandia – Anglia: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 10.07.2024

W dniu 10 lipca 2024 roku o godzinie 21:00 na Signal Iduna Park w Dortmundzie, odbędzie się emocjonujące spotkanie półfinałowe EURO 2024 między reprezentacjami Holandii i Anglii. Jest to jedno z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sportowych sezonu, gdzie drużyny zmierzą się o awans do finału. Zapewniamy kompleksowe informacje, gdzie można śledzić transmisję meczu na żywo, zarówno w telewizji, jak i online.

Holandia – Anglia: gdzie oglądać?

Spotkanie pomiędzy Holandia i Anglia można śledzić na żywo w telewizji na kanałach TVP1 i TVP Sport. Dostęp do transmisji online zapewniają zarówno płatne, jak i darmowe serwisy. Wśród opcji płatnych wymienić można Pilot WP, Canal+online oraz Megogo, natomiast bezpłatny dostęp oferuje serwis sport.tvp.pl.

Holandia – Anglia: transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Strona dostępna jest na komputerach, natomiast aplikacja pozwala na oglądanie na smartfonach i tabletach (Android, iOS), a także na urządzeniach takich jak smart TV (Samsung, LG) oraz na Chromecast i Android TV. Kanał TVP Sport jest również dostępny bez dodatkowych opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz na platformach satelitarnych i w kablówkach.

Holandia – Anglia: transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale również w płatnych serwisach streamingowych Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Te platformy oferują różne pakiety subskrypcji, które umożliwiają dostęp do dzisiejszego spotkania. Wszystkie te serwisy są dostępne zarówno przez stronę internetową, jak i aplikacje mobilne, co umożliwia oglądanie na komputerach, smartfonach, tabletach oraz telewizorach smart TV i innych urządzeniach.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.
blank Pakiet "Starter Plus" za 17,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
blank Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Optymalny" za 34,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.