Juventus zdecydowany na bramkarza Monzy!

Doniesienia medialne zdają się potwierdzać, że Juventus wybrał następcę Wojciecha Szczęsnego między słupkami w Turynie. Włoski gigant jest zdecydowany na pozyskanie bramkarza Monzy – Michele DiGregorio. Według informacji przekazywanych przez różne źródła, Stara Dama doszła już do porozumienia z Monzą w sprawie transferu.

Kluczowe wnioski:

  • Juventus szuka następcy Wojciecha Szczęsnego na bramce
  • Włoski klub ma porozumienie z Monzą w sprawie transferu Michele DiGregorio
  • Transfer DiGregorio do Juventusu to prawdopodobny koniec przygody Szczęsnego w Turynie
  • Kwota transferu ma wynieść około 20 milionów euro
  • Juventus konsekwentnie wzmacnia skład, aby powrócić na szczyt Serie A

Doniesienia medialne o nowym bramkarzu Juventusu

Od dłuższego czasu włoskie media informowały o zainteresowaniu Juventusu bramkarzem Monzy – Michele DiGregorio. Teraz doniesienia te zdają się być potwierdzone – Stara Dama intensywnie poszukuje następcy Wojciecha Szczęsnego między słupkami.

Włoskie media potwierdzają zainteresowanie DiGregorio

Według licznych źródeł z Włoch, Juventus jest bardzo zainteresowany pozyskaniem Michele’a DiGregorio z Monzy. Młody bramkarz jest postrzegany jako idealna alternatywa dla Wojciecha Szczęsnego, który po latach gry w Turynie może opuścić klub.

Juventus szuka następcy Wojciecha Szczęsnego

Sprowadzenie DiGregorio do Juventusu miałoby być częścią szerszego planu przebudowy składu. Włoski gigant intensywnie poszukuje nowego bramkarza, który mógłby zastąpić Szczęsnego i stać się nową twarzą bramki Starej Damy.

Juventus doszedł do porozumienia z Monzą

Według Fabrizio Romano, dobrze poinformowanego włoskiego dziennikarza, Juventus doszedł już do porozumienia z Monzą w sprawie transferu Michele DiGregorio. Fabrizio Romano, uznawany za jednego z najlepszych ekspertów od włoskiego rynku transferowego, poinformował, że transfer Michele DiGregorio do Juventusu jest już przesądzony.

Fabrizio Romano: Transfer DiGregorio przesądzony

Doświadczony dziennikarz Fabrizio Romano, znany ze swojej rzetelności i dokładności w przekazywaniu informacji na temat transferów, potwierdził, że Juventus finalizuje pozyskanie bramkarza Monzy, Michele DiGregorio. Według jego ustaleń, obie strony doszły do porozumienia i transakcja zostanie sfinalizowana w najbliższym czasie.

Kwota transferu – 20 milionów euro

Jak donosi Fabrizio Romano, Juventus ma zapłacić Monzie 20 milionów euro za Michele DiGregorio. Wydaje się, że Stara Dama jest gotowa zainwestować spore środki, aby zapewnić sobie następcę Wojciecha Szczęsnego między słupkami. Transfer DiGregorio ma być kluczowym wzmocnieniem składu Juventusu na najbliższy sezon.

Koniec przygody Szczęsnego w Juventusie

Sprowadzenie Michele DiGregorio do Juventusu oznacza najpewniej koniec przygody Wojciecha Szczęsnego w Turynie. Polski bramkarz od dłuższego czasu był podstawowym golkiperem Starej Damy, jednak teraz zdaje się tracić miejsce w wyjściowym składzie.

Według doniesień medialnych, Juventus jest zdecydowany na pozyskanie 25-letniego Michele DiGregorio z Monzy, który ma stać się nowym numerem jeden między słupkami. Włoski gigant doszedł już do porozumienia z Monzą w sprawie transferu, a kwota transferu ma wynieść 20 milionów euro.

Oznacza to, że Szczęsny najprawdopodobniej będzie musiał szukać nowego klubu, w którym będzie mógł kontynuować swoją karierę. Po ośmiu latach gry w barwach Juventusu, polski bramkarz może wkrótce pożegnać się z Turynem.

blank
Karol Jałowiec
Obecnie Poznaniak, choć moje akademickie korzenie tkwią w Politechnice Krakowskiej. Fan typowania i wszelkiego rodzaju sportu. Kibicuje PSG i Lechowi Poznań. Moje życie wypełniają sportowe emocje, które łączę z codzienną pracą w branży IT.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.