Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 12.05.2024

W dniu 12 maja 2024 roku o godzinie 17:30 na Enea Stadionie w Poznaniu, odbędzie się emocjonujące spotkanie Lech Poznań kontra Legia Warszawa, będące częścią 32. kolejki PKO Ekstraklasy. Szczegóły dotyczące transmisji tego meczu, zarówno w telewizji, jak i w internecie, przedstawiamy poniżej, aby fani futbolu mogli cieszyć się wydarzeniem na żywo, zarówno płatnie, jak i bezpłatnie.

Lech Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać?

Transmisję tv z meczu Lech Poznań – Legia Warszawa będzie można śledzić na antenach TVP 2, TVP Sport, Canal+4K Ultra HD, Canal+Premium i Canal+Sport 3. Dostęp do transmisji online zapewniają platformy WP Pilot, Canal+online, a także Polsat Box Go, zarówno w opcjach płatnych, jak i bezpłatnej transmisji na stronie sport.tvp.pl.

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja meczu online

Transmisja w WP Pilot

Transmisję meczu Lech Poznań – Legia Warszawa można oglądać na platformie WP Pilot, gdzie kanał TVP 2 jest częścią pakietu Lajt. Pakiet ten jest dostępny za 5,99 zł miesięcznie i umożliwia oglądanie zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i przez przeglądarkę internetową.

Transmisja w Canal+online

Obejrzenie meczu na platformie Canal+online wymaga subskrypcji pakietu „Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie 39 zł za miesiąc. Opcjonalnie, dostęp do kanałów sportowych takich jak Eleven Sports można uzyskać za dodatkową opłatą 20 zł.

Transmisja w Polsat Box Go

Na platformie Polsat Box Go, dostępny jest pakiet „Polsat Box Go Sport” za 40 zł na miesiąc, zawierający kanały Canal+Sport 3 i inne stacje sportowe. Transmisja na tej platformie jest możliwa zarówno przez stronę www, jak i aplikację mobilną.

Lech Poznań – Legia Warszawa: transmisja za darmo

Mecz Lech Poznań – Legia Warszawa będzie transmitowany bezpłatnie na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji TVP Sport. Dostęp do transmisji jest możliwy zarówno na komputerach, jak i urządzeniach mobilnych oraz na telewizorach smart tv.

 

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

blank

Ceske Budejovice - FC Silon Táborsko

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.