Manchester City – Manchester United: transmisja meczu online i w TV. Gdzie oglądać? | 25.05.2024

W dniu 25 maja 2024 roku o godzinie 16:00 odbędzie się znaczące wydarzenie sportowe na Wembley Arena w Londynie, gdzie w finale FA Cup zmierzą się drużyny Manchester City i Manchester United. W odpowiedzi na zainteresowanie kibiców, zaprezentowano informacje dotyczące dostępności transmisji tego meczu zarówno w telewizji, jak i online, a także możliwości oglądania go bez dodatkowych opłat.

Gdzie oglądać Manchester City – Manchester United?

Spotkanie na żywo będzie transmitowane przez Eleven Sports 1. Dostęp do transmisji online zapewniają płatne platformy takie jak WP Pilot, Canal+ Online oraz Polsat Box Go, a także serwisy oferujące stream za darmoFortuna TV, STS TV i Superbet TV.

Manchester City – Manchester United transmisja za darmo online

Transmisja za darmo będzie dostępna na platformach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby skorzystać z darmowego dostępu, należy zarejestrować się na jednym z tych serwisów, dokonać pierwszego depozytu oraz aktywować zakład. W ramach promocji dla nowych użytkowników, serwisy te oferują atrakcyjne bonusy powitalne, które umożliwiają bezpłatne śledzenie rozgrywek.

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na start aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Dzisiejszy mecz za pośrednictwem serwisów Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV można oglądać na komputerach, smartfonach i tabletach. Każda z firm oferuje dostęp do swojej usługi za pomocą strony internetowej i aplikacji mobilnej (Android, iOS).

Manchester City – Manchester United transmisja meczu online

Transmisję z meczu można oglądać nie tylko na darmowych serwisach, ale też w płatnych serwisach streamingowych WP Pilot, CANAL+ Online oraz Polsat Box Go. W ofercie tych platform można znaleźć szeroki wybór pakietów, wśród których warto wyróżnić te, dzięki którym można obejrzeć transmisję z dzisiejszego meczu.

  • WP Pilot » pakiet „Eleven” dostępny jest za 11,66 zł za 30 dni (przy umowie na rok) lub za 14,99 zł za 30 dni (przy subskrypcji miesięcznej);
  • CANAL+ Online » pakiet “Eleven i Polsat Sport Premium” za 20 zł w ramach rozszerzenia podstawowego pakietu „Canal+” lub pakiet “Wielka Piłka” w cenie 54 zł / miesiąc;
  • Polsat Box Go » pakiet “Polsat Box Go Sport” za 40 zł miesięcznie.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach. Ponadto, warto wyróżnić platformy CANAL+ Online i Polsat Box Go, które umożliwiają oglądanie transmisji w jednym momencie na dwóch urządzeniach, co umożliwia udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.