Motor Lublin – Górnik Łęczna gdzie oglądać? Transmisja TV i Online | 30.05.2024

Zaplanowano na 30 maja 2024 roku, o godzinie 17:30, spotkanie półfinałowe baraży do Ekstraklasy, gdzie zmierzą się Motor Lublin z Górnikiem Łęczna. Mecz odbędzie się w ramach dążeń obu drużyn do awansu w najwyższe szeregi polskiej piłki nożnej. Szczegółowe informacje dotyczące dostępności transmisji na żywo w telewizji oraz online zostaną przedstawione poniżej, w tym opcje bezpłatnego oglądania w internecie.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: gdzie oglądać?

Transmisja tv z meczu Motor Lublin – Górnik Łęczna będzie dostępna na kanale Polsat Sport 2. Fani futbolu mogą także śledzić spotkanie za pośrednictwem płatnej transmisji online na platformie Polsat Box Go.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: transmisja za darmo

Transmisja spotkania Motor Lublin – Górnik Łęczna nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie platformy streamingowe na zasadach płatności.

Motor Lublin – Górnik Łęczna: transmisja meczu online

Platforma Polsat Box Go udostępnia transmisję z tego spotkania. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie sportowym oferowanym przez Polsat Box Go znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium, a także inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go jest opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie – umożliwia to udostępnienie konta klienta drugiej osobie.

v

» Oglądaj transmisję w Polsat Box Go

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.