Napoli z nowym trenerem!

Poprzedni sezon w Neapolu był bardzo trudny. Po wygranej w lidze, Napoli zaczęło się zmieniać. Trener Spalletti odszedł i miejsce po nim zmieniało się często. De Laurentiis szukał ideałów, ale efekt był słaby. Napoli skończyło na dziesiątym miejscu1. To oznacza, że w najbliższym sezonie nie zagra w pucharach Europy.

Antonio Conte objął stanowisko trenera Napoli

Koniec spekulacji – Antonio Conte zostaje szkoleniowcem SSC Napoli.2 Ma 54 lata i podpisał kontrakt na 3 lata, do czerwca 2027.2 Conte prowadził z powodzeniem kluby takie jak Chelsea i Juventus.3 Teraz ma sprawić, że Napoli będzie szło za marzeniami o zwycięstwach w lidze włoskiej.3

Aurelio De Laurentiis jest zadowolony z tego, że jego zespół poprowadzi doświadczony Conte.2 Jego celem jest przywrócenie zespołowi stabliności i sukcesów.3 Antonio Conte ma na koncie wiele ważnych osiągnięć.3 Był trzykrotnie mistrzem Włoch z Juventusem.3 Zdobył też Premier League z Chelsea w 2016/17.3

Conte podpisał kontrakt do 2027 roku

Podpisanie długoterminowego kontraktu do 2027 roku pozwala Conte na budowę silnej drużyny.2 Fani oczekują, że jego umiejętności sprawią, iż Napoli ponownie zacznie marzyć o najwyższych miejscach w Serie A.3

Wniosek

Władze Napoli postanowiły zatrudnić Antonio Conte. Liczą, że jego umiejętności przywrócą drużynie stabilność. Taki krok ma przynieść sukcesy i powrócić do rywalizacji na szczycie.

Poprzedni sezon był dla Napoli trudny – zajęli 10. miejsce. Teraz kibice i władze klubu oczekują zmian.7 Conte ma wiele do zaoferowania. Mamy nadzieję, że doprowadzi ekipę do triumfów.

Przyszłość zespołu zależy teraz od trenera. Antonio Conte to specjalista, który pokazał, co potrafi z klubami jak Juventus, Inter czy Chelsea. Jego przyjście może oznaczać powrót na szczyt Serie A.

Napoli pragnie sukcesów, a nowy trener powinien je przynieść. Mamy nadzieję, że czasy niedawnej porażki szybko miną. Zmiana na stanowisku trenera otwiera nowe możliwości dla klubu.

Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.