Polska – Austria: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 21.06.2024

Mecz Polska – Austria, zaplanowany na 21 czerwca 2024 roku o godzinie 18:00, odbędzie się na słynnym Olympiastadionie w Berlinie. To spotkanie, odbywające się w ramach drugiej kolejki fazy grupowej EURO 2024, przyciąga uwagę kibiców piłki nożnej. Szczegóły transmisji meczu, zarówno w telewizji, jak i online – w tym opcje bezpłatne – prezentujemy poniżej.

Polska – Austria: gdzie oglądać?

Telewizyjna transmisja meczu Polska – Austria będzie dostępna na antenach TVP 1 oraz TVP Sport. Dla miłośników oglądania na żywo w internecie przygotowano wiele opcji: płatne serwisy Pilot WP, Canal+online, Gonet TV, MEGOGO, Sweet.tv oraz możliwość bezpłatnego streamowania na stronie sport.tvp.pl.

Polska – Austria: transmisja za darmo

Transmisję ze spotkania można oglądać za darmo na stronie internetowej sport.tvp.pl, a także w aplikacji TVP Sport. Ze strony internetowej sport.tvp.pl można korzystać na komputerach, a w aplikacji TVP Sport transmisje można oglądać na smartfonach i tabletach (Android, iOS), telewizorach smart tv i innych urządzeniach (Chromecast, Android TV, Samsung, LG). Kanał TVP Sport, na którym pokazywany będzie mecz jest też dostępny bez opłat w naziemnej telewizji cyfrowej oraz w kablówkach i na platformach satelitarnych.

Polska – Austria: transmisja meczu online

Dostęp do transmisji Polska – Austria online jest możliwy nie tylko przez bezpłatne platformy. Warto również skorzystać z opcji płatnych, takich jak Pilot WP, CANAL+ Online oraz Megogo. Każda z tych platform oferuje różnorodne pakiety, które umożliwiają dostosowanie dostępu do indywidualnych preferencji użytkowników.

  • Pilot WP » pakiet „Starter Plus” dostępny jest w ramach płatności odnawialnej za 19,99 zł / 30 dni, a w przypadku płatności jednorazowej za 24,99 zł / 30 dni;
  • CANAL+ Online » pakiet “Canal+” z dostępem do TVP Sport, TVP 1 i TVP 2 za 39 zł / miesiąc;
  • Megogo » pakiet “Startowy” za 9,99 zł / 30 dni.

Każdy z serwisów, na którym dostępna jest transmisja meczu dostępny jest jako strona internetowa i aplikacja, dzięki czemu transmisję można obejrzeć m.in. na komputerze, smartfonie, tablecie, telewizorze smart tv i innych urządzeniach.

blank Pakiet "Starter Plus" za 17,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
blank Pakiet "Canal+" z TVP Sport za 39 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Optymalny" za 34,99 zł / mies. Oglądaj w Megogo
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.