Polska – Turcja: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 10.06.2024

W dniu 10 czerwca 2024 roku o godzinie 20:45 na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie odbędzie się emocjonujące spotkanie piłkarskie między Polską a Turcją. Jest to mecz towarzyski, który wpisuje się w ramy przygotowań do Euro 2024.

Polska – Turcja: gdzie oglądać?

Mecz na żywo Polska – Turcja można oglądać w telewizji na kanale TVP 1, jak również online przez płatną usługę WP Pilot i Canal+online. Dodatkowo, możliwość bezpłatnego oglądania w internecie zapewnia platforma sport.tvp.pl.

Polska – Turcja: transmisja za darmo

Dla miłośników piłki nożnej, którzy preferują bezpłatne rozwiązania, mecz można śledzić za darmo na oficjalnej stronie sport.tvp.pl. Dostępny jest także bezpłatny stream przez aplikację TVP Sport, kompatybilną z różnorodnymi systemami operacyjnymi takimi jak Android, iOS, a także urządzeniami Smart TV i innymi platformami jak Android TV, Chromecast, Samsung Tizen czy LG WebOS.

Polska – Turcja: transmisja w Pilot WP

Dostęp do transmisji z meczu Polska – Turcja w WP Pilot jest możliwy po zarejestrowaniu się i zakupieniu dostępu. W ramach pakietu „Lajt z reklamami”, można uzyskać dostęp do kanałów takich jak TVP 1 i TVP 2, które również pokazują mecze Euro 2024.

  • Subskrypcja miesięczna za 5,99 zł / 30 dni
  • Subskrypcja roczna (płatność z góry na rok) za 4,10 zł / 30 dni

Mecz można również oglądać na urządzeniach mobilnych oraz przez aplikację dostępną na różnorodne platformy.

Polska – Turcja: transmisja w Canal+online

Aby cieszyć się oglądaniem meczu w Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+” w promocyjnej cenie 39 złotych za 30 dni, oferującego szeroki wybór kanałów, w tym TVP 1, TVP 2 oraz TVP Sport. Platforma umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, a także oferuje możliwość jednoczesnego logowania na dwóch urządzeniach.

Polska – Turcja: transmisja w Megogo

Oglądanie meczu na platformie Megogo wymaga zarejestrowania konta i zakupu pakietu Optymalnego, który umożliwia dostęp do kanałów takich jak TVP 1 i TVP 2. Cena za 30 dniowy dostęp do pakietu wynosi 34,99 zł. Transmisję można śledzić zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych oraz Smart TV.

Polska – Turcja: transmisja w Gonet TV

Na platformie Gonet TV również dostępna jest transmisja meczu. Wymaga ona wykupienia jednego z pakietów: MINI, KLASIK lub MAX. Najtańszy pakiet MINI kosztuje 11,99 zł / 30 dni i umożliwia oglądanie kanałów takich jak TVP 1 i TVP 2, które transmitują mecze Euro 2024. Transmisja dostępna jest na różnych urządzeniach, w tym na komputerach i urządzeniach mobilnych.

Poprzedni artykułNapoli z nowym trenerem!
Następny artykułInter z nowym prezesem!
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.