PSG – Borussia Dortmund: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 07.05.2024

We wtorek, 7 maja 2024 roku o godzinie 21:00, na stadionie Parc des Princes w Paryżu odbędzie się emocjonujące starcie w półfinale Ligi Mistrzów pomiędzy PSG a Borussią Dortmund. Fani futbolu będą mieli okazję śledzić to wydarzenie zarówno w telewizji, jak i online. Szczegóły dotyczące transmisji spotkania zostały szczegółowo opisane poniżej.

Gdzie oglądać PSG – Borussia Dortmund?

PSG – Borussia Dortmund, mecz na żywo w telewizji, będzie transmitowany na kanale Polsat Sport Premium 1. Dostęp do transmisji online zapewnią platformy Canal+online oraz Polsat Box Go.

PSG – Borussia Dortmund transmisja za darmo online

Niestety, transmisja meczu PSG – Borussia Dortmund nie jest dostępna bezpłatnie w internecie.

PSG – Borussia Dortmund transmisja meczu online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Eleven i Polsat Sport Premium”, który jest dostępny za 20 zł jako rozszerzenie podstawowego pakietu „Canal+”. Serwis Canal+online dostępny jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacjach na urządzenia mobilne oraz Smart TV, umożliwiając oglądanie na różnych urządzeniach jednocześnie.

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, który dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. Pakiet zawiera dostęp do kanałów Canal+ Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz innych stacji sportowych. Polsat Box Go umożliwia także oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.