Sevilla – FC Barcelona: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 26.05.2024

Dnia 26 maja 2024 roku o godzinie 21:00 na stadionie Estadio Ramón Sánchez Pizjuán w Sewilli odbędzie się emocjonujący mecz Sevilla – FC Barcelona. Jest to spotkanie w ramach 38. kolejki LaLiga. Poniżej przedstawiamy informacje, gdzie można śledzić transmisję tego wydarzenia na żywo, zarówno w telewizji, jak i w internecie.

Sevilla – FC Barcelona: gdzie oglądać?

Transmisja telewizyjna meczu Sevilla – FC Barcelona będzie dostępna na kanale Canal+Premium. Dla miłośników oglądania online, transmisję można znaleźć na platformach Canal+online (płatna), Fortuna TV, Superbet TV oraz STS TV (za darmo).

Sevilla – FC Barcelona: transmisja meczu online

Transmisja za darmo będzie dostępna w serwisach Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby oglądać mecz bez opłat na jednej z tych platform, konieczne jest założenie konta klienta, dokonanie depozytu oraz postawienie zakładu bukmacherskiego. Każda z firm oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych klientów, co umożliwia korzystanie z transmisji bez dodatkowych kosztów – szczegóły poniżej:

  • Fortuna TV » odbierz na start pakiet 330 zł i oglądaj mecz za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i obejrzyj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zgarnij na stat aż 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisję meczu Sevilla – FC Barcelona można śledzić zarówno na stronach internetowych, jak i za pośrednictwem aplikacji mobilnych (Android, iOS) oferowanych przez wspomniane platformy. Dostępność na różnych urządzeniach umożliwia oglądanie meczu na żywo w dowolnym miejscu i czasie.

blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
blank Pakiet "Eleven" za 14,99 zł / mies. Oglądaj w WP Pilot
blank Pakiet "Eleven i Polsat Sport Premium" za 20,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.