Śląsk Wrocław – Radomiak: transmisja meczu online i w TV. Gdzie obejrzeć? | 18.05.2024

Zaplanowany na 18 maja 2024 roku o godzinie 17:30 mecz pomiędzy Śląskiem Wrocław a Radomiakiem odbędzie się na Stadionie Tarczyński Arena we Wrocławiu. Jest to spotkanie w ramach 33. kolejki PKO Ekstraklasa. Prezentujemy szczegóły dotyczące transmisji: gdzie można oglądać rywalizację na żywo w telewizji oraz online, w tym informacje o płatnych i bezpłatnych opcjach.

Śląsk Wrocław – Radomiak: gdzie oglądać?

Spotkanie Śląsk Wrocław – Radomiak będzie transmitowane na żywo w telewizji na kanale Canal+Sport 3. Transmisję online można śledzić poprzez płatne platformy takie jak Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl.

Śląsk Wrocław – Radomiak: transmisja za darmo

Transmisja meczu Śląsk Wrocław – Radomiak nie jest dostępna za darmo. Dostęp online jest możliwy wyłącznie poprzez wyżej wymienione płatne platformy streamingowe.

Śląsk Wrocław – Radomiak: transmisja online w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu w serwisie Canal+online, konieczna jest subskrypcja pakietu „Canal+”, który jest dostępny w promocyjnej cenie 39 złotych za pierwsze trzy miesiące. Za dodatkowe 20 zł miesięcznie można uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na różnych urządzeniach, takich jak smartfony, tablety, smart TV i inne, przy czym dwa urządzenia mogą być używane jednocześnie na jednym koncie.

Śląsk Wrocław – Radomiak: transmisja online w Polsat Box Go

Dostęp do transmisji w Polsat Box Go wymaga wykupienia pakietu „Polsat Box Go Sport” za 40 złotych na 30 dni. Pakiet ten obejmuje dostęp do kanałów takich jak Canal+Sport 3 oraz Polsat Sport. Platforma Polsat Box Go umożliwia oglądanie meczu na różnych urządzeniach i pozwala na korzystanie z jednego konta na dwóch urządzeniach jednocześnie.

blank Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.