Transmisja French Open 2024. Gdzie oglądać?

Rozgrywki French Open 2024, trwające od 26 maja do 9 czerwca, zgromadzą czołówkę tenisowego świata, w tym Igę Świątek, Huberta Hurkacza, Magdę Linette oraz Magdalenę Fręch. Zapraszamy do zapoznania się z opcjami dostępu do transmisji na żywo, zarówno w telewizji, jak i online, z możliwością oglądania darmowych streamów.

French Open 2024: gdzie oglądać?

Mecze na żywo z French Open 2024 będą transmitowane w telewizji na kanałach Eurosport 1 i Eurosport 2. Transmisja online dostępna będzie na platformie Polsat Box Go oraz bezpłatnie na Fortuna TV, Superbet TV i STS TV.

French Open 2024: transmisja za darmo

Transmisja za darmo będzie dostępna na Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV. Aby uzyskać dostęp do bezpłatnej transmisji, konieczne jest założenie konta oraz dokonanie depozytu. Każda z platform oferuje atrakcyjne pakiety powitalne dla nowych użytkowników, umożliwiające oglądanie bez dodatkowych opłat.

  • Fortuna TV » otrzymaj pakiet startowy 330 zł i oglądaj turniej za darmo;
  • STS TV » skorzystaj z pakietu powitalnego 760 zł i oglądaj transmisję bez opłat;
  • Superbet TV » zyskaj pakiet 3755 zł i oglądaj transmisję za darmo.

Transmisja na żywo jest dostępna również poprzez strony internetowe i aplikacje mobilne (Android, iOS) platform Fortuna TV, STS TV oraz Superbet TV.

French Open 2024: transmisja online w Polsat Box Go

Platforma Polsat Box Go oferuje transmisję turnieju w ramach pakietu „Polsat Box Go Sport”, który można wykupić za 40 złotych na 30 dni. Pakiet zapewnia dostęp do kanałów Polsat Sport oraz umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie.

French Open 2024: transmisja online w Player.pl

Aby obejrzeć mecze French Open w Player.pl, należy wykupić pakiet „Eurosport Extra” za 30 zł miesięcznie. Dostęp do transmisji oferowany jest zarówno na stronach internetowych, jak i w aplikacjach na różnorodne urządzenia, w tym smartfony, tablety oraz smart TV.

blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Fortuna TV
blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w STS TV
blank Transmisja za darmo (wymagana rejestracja, depozyt i dowolny zakład) Oglądaj w Superbet TV
blank Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.