Transmisja Górnik Zabrze – Stal Mielec. Gdzie oglądać? | 11.05.2024

W najbliższą sobotę, 11 maja 2024 roku o godzinie 15:00 na Stadionie im. Ernesta Pohla w Zabrzu odbędzie się mecz 32. kolejki PKO Ekstraklasy pomiędzy Górnikiem Zabrze a Stalą Mielec. Fani futbolu będą mieli okazję śledzić spotkanie na żywo w telewizji oraz w internecie. Przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji, gdzie oglądać w TV i online, a także czy dostępna jest transmisja za darmo.

Górnik Zabrze – Stal Mielec: gdzie oglądać?

Spotkanie Górnik Zabrze – Stal Mielec będzie transmitowane na żywo na kanale Canal+Sport 3. Dostęp do transmisji online zapewnią serwisy Canal+online, Polsat Box Go i Player.pl, które oferują płatne pakiety umożliwiające oglądanie meczu w internecie.

Górnik Zabrze – Stal Mielec: transmisja za darmo

Transmisja meczu Górnik Zabrze – Stal Mielec nie jest dostępna za darmo. Oglądanie na żywo możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem płatnych platform streamingowych.

Górnik Zabrze – Stal Mielec: transmisja online w Canal+online

Aby oglądać transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, który oferowany jest w promocyjnej cenie już za 39 złotych miesięcznie. Promocja obowiązuje przez pierwsze trzy miesiące, a za dodatkową opłatą w wysokości 20 zł można uzyskać dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online dostępna jest w formie strony internetowej oraz aplikacji, co umożliwia oglądanie transmisji nie tylko na komputerze, ale także na urządzeniach mobilnych i smart TV. Z jednego konta można korzystać na dwóch urządzeniach jednocześnie.

Górnik Zabrze – Stal Mielec: transmisja online w Polsat Box Go

Kolejny serwis umożliwiający oglądanie spotkania to Polsat Box Go. Pakiet “Polsat Box Go Sport” dostępny jest na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport oraz Polsat Sport Premium. Transmisję można oglądać przez stronę www na komputerze, a także w aplikacji na urządzeniach mobilnych i smart TV. Polsat Box Go umożliwia oglądanie transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co jest idealne dla rodzin i grup przyjaciół.

blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.