Transmisja Warta Poznań – Legia Warszawa. Gdzie obejrzeć? | 19.05.2024

W dniu 19 maja 2024 roku, o godzinie 15:00, rozegrany zostanie emocjonujący mecz PKO Ekstraklasy między Wartą Poznań a Legią Warszawa. Spotkanie odbędzie się na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wielkopolskim, będącym areną 33. kolejki rozgrywek. W niniejszym tekście przedstawiamy szczegóły dotyczące transmisji meczu, gdzie można oglądać na żywo w tv oraz online, zarówno na płatnych, jak i bezpłatnych platformach.

Warta Poznań – Legia Warszawa: gdzie oglądać?

Transmisję meczu na żywo w telewizji będzie można śledzić na kanale Canal+Sport 3. Dla zwolenników oglądania w internecie dostępne są serwisy Canal+online, Polsat Box Go oraz Player.pl, które zapewnią emocje z meczu między Wartą Poznań a Legią Warszawa.

Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja za darmo

Transmisja z meczu Warta Poznań – Legia Warszawa nie jest dostępna za darmo. Dostęp do transmisji online oferują wyłącznie płatne platformy streamingowe.

Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja online w Canal+online

Aby obejrzeć transmisję meczu oferowaną w serwisie Canal+online, konieczne jest wykupienie pakietu “Canal+”, dostępnego w promocyjnej cenie 39 złotych miesięcznie przez pierwsze trzy miesiące. Za dodatkową opłatą 20 zł można wykupić dostęp do kanałów Eleven Sports i Polsat Sport Premium. Platforma Canal+online umożliwia oglądanie transmisji na różnorodnych urządzeniach, jak smartfony, tablety, telewizory smart TV i inne. Z jednego konta klienta Canal+online mogą korzystać dwie osoby jednocześnie.

Warta Poznań – Legia Warszawa: transmisja online w Polsat Box Go

Kolejny serwis udostępniający transmisję spotkania to Polsat Box Go. Aby oglądać mecz, należy wykupić pakiet „Polsat Box Go Sport”, dostępny na 30 dni za 40 złotych. W pakiecie znajdują się kanały Canal+Sport 3, Polsat Sport, Polsat Sport Premium oraz inne stacje sportowe. Transmisję w Polsat Box Go można oglądać przez stronę internetową na komputerze, a także w aplikacji na smartfonach, tabletach, telewizorach i innych urządzeniach. W Polsat Box Go istnieje opcja oglądania transmisji na dwóch urządzeniach jednocześnie, co umożliwia udostępnienie konta drugiej osobie.

blank Pakiet "Canal+" za 39,00 zł / mies. Oglądaj w Canal+online
blank Pakiet "Polsat Box Go Sport" za 40,00 zł / mies. Oglądaj w Polsat Box Go
blank
Kamil Gieroba
Z dziennikarstwem związany od 16 roku życia. Doświadczenie zbierałem przechodząc staż w redakcji "Przeglądu Sportowego". Oprócz tego m.in. przez cztery lata pracowałem w wydawnictwie Fratria. Tam odpowiadałem... teoretycznie za teksty do działu gospodarczego. Ale nie uciekaliśmy od różnej tematyki, np. w "Gazecie Bankowej" pisałem o motoryzacji. Fanatyk sportu. Głównie specjalizuję się w Piłce Nożnej i MMA. Ale z chęcią obserwuję również to, co dzieje się w Formule 1, tenisie czy skokach narciarskich. Hobbystycznie fan wrestlingu.
Zobacz również

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.